Pokud máte vstupenky na akci, které se nemůžete zúčastnit, StubHub International vám pomůže najít kupce. Vytvoření účtu a zveřejnění nabídky na naší platformě je bezplatné a snadné. 


OBSAH


Jak se zaregistrovat na StubHub International

Pokud chcete prodávat vstupenky prostřednictvím naší platformy, musíte si vytvořit účet. 

 1. Otevřete aplikaci StubHub. 
 2. Jděte na Profil
 3. V dolní části stránky klepněte na Vytvořit účet. 
 4. Zadejte svou e-mailovou adresu, telefonní číslo (volitelné) a heslo. Nebo klepněte na Přihlásit se přes Facebook, Google nebo Apple a použijte svůj účet na některé z těchto platforem. 
 5. Klepněte na Pokračovat


Nabízení vstupenek na akce

 1. Klepněte na Prodat a napište název akce do pole pro vyhledávání. Vyberte akci (zkontrolujte, že máte vybrané správné datum a město). 
 2. Dokončete všechny tři kroky s poskytnutím informací o vstupenkách a zadejte cenu.
  • KROK 1 – DORUČENÍ. Řekněte nám, jaký typ vstupenek prodáváte a jak a kdy je chcete doručit. Už máte vstupenky? Pokud ne, zvolte odhadovaný termín doručení tak, abyste měli vstupenky k dispozici. 
  • KROK 2 – INFORMACE. Poskytněte nám další informace o vašich vstupenkách, jako je počet a umístění sedadel. 
  • KROK 3 – CENA. Nastavte cenu vstupenek pro kupující (pokud prodáváte vstupenky). 
 3. Nakonec klikněte na Seznam vstupenek. 


Jakmile vstupenky zveřejníme, pošleme vám potvrzovací e-mail. Svou nabídku najdete v části Prodat. Tady si můžete prohlédnout své aktivní nabídky, čekající nabídky, neaktivní nabídky nebo neplatné nabídky. Pokud vstupenky prodáte, doručíte je v části Prodej. 


Nabídky můžete kdykoli upravit, deaktivovat nebo smazat, pokud nejsou prodané. V takovém případě je musíte doručit pro splnění podmínek prodeje.