Pokud máte vstupenky na akci, které se nemůžete zúčastnit, StubHub International vám pomůže najít kupce. Vytvoření účtu a zveřejnění nabídky na naší platformě je zdarma a snadné.


OBSAH 


 

Registrace na StubHubu International

 1. Přejděte na web www.stubhub.cz
 2. Klikněte na Přihlásit se
 3. V dolní části vyskakovacího okna klikněte na Přihlásit se
 4. Zadejte své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a heslo. Nebo klikněte na Zaregistrovat se pomocí Facebooku a použijte údaje ze svého účtu na Facebooku.
 5. Klikněte na Zaregistrovat se

 

Prodej vstupenek na akci

 1. Vyhledejte událost na naší webové stránce a klikněte na zobrazení vstupenek.
 2. Klikněte na tlačítko prodání (modré logo vpravo nahoře na stránce).
 3. Zadejte informace o umístění vstupenek (okamžité doručení nebo bez okamžitého doručení, v závislosti na tom, zda máte fyzické nebo elektronické vstupenky).
 4. Zadejte částku, kterou chcete za jednu vstupenku.
 5. Pokud je toto vaše první nabídka u nás, požádáme vás, abyste se identifikovali jako jednotliví prodejci a zadali své osobní údaje.
 6. Zadejte informace o bankovním účtu / účtu PayPal, na který chcete dostávat platby (budete potřebovat bankovní účet nastavený v měně události, jinak přidejte svůj účet PayPal).
 7. Jakmile nabídku vytvoříte, bude aktivní. Nebojte se, obdržíte potvrzovací e-mail. Tyto informace najdete také na svém profilu v sekci „Nabídky“.

 

Jakmile budou vaše vstupenky zveřejněny, obdržíte potvrzovací e-mail. Svou nabídku najdete v části Moje vstupenky > NabídkySvou nabídku můžete kdykoli upravit, deaktivovat nebo smazat s výjimkou situace, kdy se vaše vstupenky prodají. Pak je musíte kupci odeslat.