Moc nás to mrzí! Nedokážu si představit, jak moc tě to teď bolí.


Rád bych se omluvil za situaci, kterou jste prošli, vězte, že StubHub International je zcela proti jakémukoli typu podvodu a denně pracujeme na tom, aby na našem portálu neexistoval.


Abychom vám mohli lépe pomoci, vyberte si jednu z následujících možností v závislosti na okamžiku, ve kterém se nacházíte.


Ne, I'jsem na místě konání 

Jste na místě? Událost ještě nezačala? Prosím, zavolejte nám na +44 2080684317 (od pondělí do pátku od 07:00 do 20:00 a o víkendu od 10:00 do 19:00 londýnského času). Pokud nás potřebujete kontaktovat mimo tuto pracovní dobu, vyplňte kontaktní formulář*


Jeden z našich odborníků vám co nejrychleji pomůže.


Nejprve bychom se rádi omluvili za situaci, které jste museli čelit. StubHub International se zcela vyhrazuje proti jakýmkoliv podvodům a každý den usilujeme o to, aby na našem portálu žádní podvodníci nebyli. * v tomto okně přejděte dolů a klepněte na možnost Kontaktovat podporu a zkontrolujte naše způsoby kontaktní podporyAno, událost již proběhla

Rádi bychom otevřeli incident týkající se vašeho případu, abychom ho mohli vyšetřit. Nejpozději do 72 hodin bychom vás informovali o řešení. Chcete-li to provést, kontaktujte nás* a povězte nám, co přesně se stalo. Oceníme, pokud nám prokážete, že vám byl na událost odepřen přístup. Může se jednat o některou z těchto možností:

  • Oficiální dopis od místa konání nebo organizátorů události (podepsaný a/nebo orazítkovaný).
  • Obrázky naznačující, že přístup byl odepřen.
  • Videa potvrzující odepřený přístup.
  • E-mailová konverzace s organizátory události ohledně odmítnutí.

 

Pokud z nějakého důvodu nemáte žádný z výše uvedených důkazů, dejte nám prosím vědět*, abychom mohli najít alternativní řešení. 

 

Rádi bychom vás také požádali, abyste nám tyto informace poslali v příštích 72 hodinách. Jakmile je od vás obdržíme, budeme pokračovat v podrobnější kontrole.


* v tomto okně přejděte dolů a klepněte na možnost Kontaktovat podporu a zkontrolujte naše způsoby kontaktní podpory